Maşukiye Kasabası, Alabalık Çıkmazı, 41295 Kartepe / Kocaeli

Türkiyede İLK ve TEK
Dağdan aşağıya eğim kullanılarak yapılan, amatörce bilyeli/tornet diye eskiden kullanılan araçların profesyonel hali…
Rehber eşliğinde yaptırılmaktadır. Kalabalık gruplarla yapmak eğlenceyi daha da artıracaktır…
Dağ Kartinginde herhangi bir motor vs. yoktur. Tamamen eğim kullanılarak yapılır. Son derece güvenlidir çünkü alüminyum soğutmalı hidrolik disk frenler kullanılmıştır. Bu frenler ATV ve UTV gibi ağır araçları dahi rahatlıkla durdurmaktadır.

İnsanlar her zaman yukarıdan aşağıya yönlü, hızlı ve heyecanlı aktivitelere rağbet etmişlerdir. Dağ Kartingi de dağdan aşağıya yapılan, sessiz, hızlı, heyecanlı ve güvenli bir aktivitedir.
Dağ Kartingi; Asfalt, Çamurlu, Toprak, Çimli Yolda her türlü hava şartında yapılabilir. Kayak pistlerinde dahi yapılabilen bir aktivitedir.
Dağ Kartingi Araçlarımızın frenleri alüminyum soğutmalı hidrolik disk frenlerdir. Bu frenler ATV ve UTV gibi ağır araçları dahi rahatlıkla durdurmaktadır.

Kayak Otelleri, Dağ Otelleri, Dağdan / Tepeden Aşağıya devamlı iniş yolu bulunan tüm aktivite firmalarının bulunduğu yerlerde yapılmaktadır. Eğlenceli bir Dağ Kartingi için Minimum 3km parkur bulunmalıdır. Dağ Kartingi trafiğe açık alanlarda da 3 tekerlekli bisiklet kiralama olarak da yaptırılabilir.

Telesiyej, Teleferik, Yürüyen Bantlar ve Otomobil Römorkları ile rahatlıkla taşınabilirler.

Son derece güvenlidir çünkü;
–      Alüminyum soğutmalı hidrolik disk frenler kullanılmıştır. Uzun parkurlarda dahi ısınarak tutmama riski bulunmamaktadır. Bu frenler ATV ve UTV gibi ağır araçları dahi rahatlıkla durdurmaktadır.

  • Doğru ağırlık merkezi ve geniş tabanlı tekerlekler ile dengeli ve rahat sürüş sağlandığı gibi devrilme riski de çok düşüktür.

Dağ Kartingi ile işletmenizi ve müşterilerinizi buluşturmak için hemen iletişime geçin…